ATF - Hac ve Umre Organizasyonu

Türk Federasyon (aTf) Hac ve Umre Organizesi, Almanya'da yaşayan vatandaşlarımızın hac ve umre ibadetlerini yerine getirmeye yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur. İlk kurulduğu yıllarda 100 civarında küçük bir sayıyla başladığı hizmetlerine aralıksız olarak devam etmenin gururunu yaşatmaktadır. Hac farizasını bizimle yapanlar, kutsal topraklardan döndüklerinde büyük bir içtenlikle memnuniyetlerini ifade etmekte ve yeni sezonda buralara yolculuk yapacak başka insanları da teşvik etmektedirler.

 

Hac Organizesi, hac mevsiminde kayıt işlemleri için bölge başkanlarından, teşkilatlardan ve basına vermiş olduğu ilanlar yoluyla da direk kayıt yöntemlerini kullanmaktadır. Almanya'da 13 ayrı yerde, Hac ve Umre işlerinden sorumlu Genel Başkan yardımcısına bağlı bütün işlemleri takip eden hac sorumluları mevcuttur. Bu sorumlular vasıtasıyla, hacca gidecek üyelerimize en kısa yoldan ulaşma imkanı bulmaktayız.

 

İlk göreve başladığı günden bu güne kadar aralıksız olarak hizmetlerine devam eden Türk Federasyon (aTf) Hac Organizasyonu, vatandaşlarımızın güvenine layık olmak için elinden gelen her türlü gayreti eksiksiz olarak yerine getirme arzusu içerisindeyiz.

 

 

Daha geniş bilgi için:

https://www.atfreisen.de/

Türk Federasyon Genel Merkezine ve bağlı derneklerimize müracaat edebilirsiniz.

Tel. 069 / 384038 - Fax 069 / 3904491

info@turkfederasyon.com