• Deutsch
  • Türkçe

Stolberg Ülkü Ocağı 12. Olağan Kongresi


Türk Federasyon KRV1. Bölgeye bağlı faaliyetlerini sürdüren Stolberg Ülkü Ocağı 12. Dönem Yönetim Kurulunu Seçti. NRW1 Bölge Başkanımız Tansel Çiftçi’nin de katıldığı kongremizde Başkanlığa Önceki Bölge Başkanı Erol Erdem seçildi.

Olağan kongre Kur‘an-ı Kerim ile başladı. Ardından, hep beraber İstiklal Marşı söylendi. Üyelerin teklifi ile seçilen Türk Federasyon NRW1 Bölge Sekreteri Yunus Emre Şenlikci, Alsdorf başkanımız İhsan Özen, Aachen Başkanı Nuri Koçak ile oluşturulan Divan’ın ardından, selamlama  konuşması yapmak üzere, Başkan Aydın Hepaltun kürsüye  davet edildi. Konuşmasında “Mensubu olmakla şeref duyduğum Türk Federasyon camiasında siz değerli kardeşlerime hizmet etmek benim için bir onur olmuştur. Görevim boyunca bana verdiğiniz  destekten dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Türk Federasyon Stolberg Ülkü Ocağı 11. Dönem Faaliyet Raporu ve Muhasebe Raporu dernek muhasibimiz tarafından  üyelere sunuldu. Divanın üyelere sunduğu 11. Dönem Faaliyet Raporu ve Muhasebe Raporu ibra edildikten sonra gündemin diğer maddelerine geçildi.

Ardından, Türk Federasyon Stolberg Ülkü Ocağı 12.Dönem Başkan ve Yönetim Kurulu için seçime geçildi. Erol Erdem ve yöneticileri oy birliği seçildi.

Kapanış konuşmasın Bölge Başkanı Sayın Tansel Çiftçi yaptı. Başkan Tansel Çiftçi konuşmasında birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

Galeri