• Deutsch
  • Türkçe

Recklinghausen 19. Olağan Kongre


Türk Federasyon KRV3. Bölgemize bağlı faaliyetlerini sürdüren Recklinghausen Ülkü Ocağı 20. Dönemde derneğimizi yönetecek Başkan ve yöneticilerini seçti.
 
Olağan kongre Sayın Ramazan Yerlikaya’nın Kur‘an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Ardından, hep beraber İstiklal Marşı söylendi. Üyelerin teklifi ile seçilen Türk Federasyon GİK üyesi ve bölgemizin yöneticisi Sayın Hamza Sağlam başkanlığındaki divan heyetine Hamm dernek başkanımız Sayın Mehmet Demir ve Herne ocağımızın başkanı Sayın Fariz Turan seçildiler.
 
Oluşturulan Divan’ın ardından, selamlama  konuşması yapmak üzere, Recklinghausen Ülkü Ocağı başkanı Sayın Kusay Karakaş kürsüye  davet edildi. Konuşmasında “Mensubu olmakla şeref duyduğum Türk Federasyon camiasında siz değerli kardeşlerime hizmet etmek benim için bir onur olmuştur. Bu görevler bir hizmet yarışıdır ve nöbet değişimidir. Mensuplarımız ve üyelerimiz olarak görevim boyunca bana verdiğiniz  destekten dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Ayrıca bugün görevi vereceğiniz kardeşlerimize de sonsuz başarılar diliyorum” dedi.
 
Daha sonra Türk Federasyon Recklinghausen Ülkü Ocağı 19. Dönem Faaliyet Raporunu Sayın Oğuzhan Ekici ve Muhasebe Raporunu Sayın Ramazan Yürekyakan okuyarak genel kuruldan ibrasından önce denetleme kurulunun raporları okunarak divanın üyelerine sunuldu. 19. Dönem Faaliyet, Muhasebe ve denetleme raporları oy birliği ile ibra edildi.
 
Ardından, Türk Federasyon Recklinghausen Ülkü Ocağı 20.Dönem Başkan ve Yönetim Kurulu için seçime geçildi. Muhammet Kaçar’ın başkanlığındaki yeni yönetim tek liste halinde oy birliği ile Recklinghausen Ülkü Ocağı 20.Dönem yeni Yönetim Kurulu olarak kabul edildi.
 
ATF BASIN

Galeri