• Deutsch
  • Türkçe

Düren Ülkü Ocağı Kermesi KRV1. Bölgeyi Buluşturdu


Sosyal etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Düren ülkü ocağı, Düren ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımızın bayramlaşmasına da vesile olan kermesinde aynı zamanda Bölge Bayramlaşma programı da icra edildi. İkinci günde Bölge Başkanı Tansel Çiftçi, bölge yönetim kurulu ve ocak başkanlarının katıldığı Bölge Bayramlaşmasında birlik ve beraberlik ağırlıklı konuşmalar gerçekleştirildi. Bölge Başkanı Sayın Tansel Çiftçi, gününcel konulara değindiği bir konuşma gerçekleştirdi. KRV1. Bölge olarak Teşkilat, Lider ve Doktrin’e olan sarsılmaz bağın örneklerine yer verdiği konuşması, birlik ve beraberliğin Teşkilat hiyerarşisi içerisinde sürdürme azmi içerisindeyiz. “Dün başbuğumuzun yanından ayrılmayan, gösterdiği yoldan sapmayan bölgemiz ve teşkilatlarımız, bu gün de aynı kararlılıkla Rahmetli başbuğumuzun emanetlerine sahip çıkarak, Türk Federasyon, Avrupa Türk Konfederasyon ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçelinin yanından milim ayrılmadan hizmet edecektir” dedi.

Düren Teşkilat Başkanı Sayın Mükremin Büyükuysal, derneğin kermesine gösterilen ilgiden ziyadesiyle memnun olduğunu ifade ederek, “bu güzel programın Düren Ülkü Ocağı ve KRV1. Bölgeye yakışır bir şekilde organize edilmesinde emeği geçen tüm ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi

Düren Ülkü Ocağının iki gün süren kermesine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Her türlü yiyecek ve içeceğin satıldığı kermeste kitap, tekstil ve gümüş takılarının satışa sunulduğu standlar da hazır bulundu. Geniş bir alanda organize edilen kermeste, çocuklar için de ayrı bir oyun alanı tahsis edilerek anne babaların rahatça gezmeleri sağlandı. 

Galeri