• Deutsch
  • Türkçe

Avrupalı Ülkücülerin Ankara Çıkartması


Avrupa Türk Konfederasyon Genel Başkanı Sayın Cemal Çetin başkanlığında oluşturulan heyet, Almanya Türk Federasyon, Fransa Türk Federasyon, Belçika Türk Federasyon, Hollanda Türk Federasyon, Avusturya Türk Federasyon, İsviçre Türk Federasyonu, İngiltere Türk Federasyon, İskandinavya Türk Federasyon Avusturalya Türk Federasyon Amerika Türk Federasyon Genel Başkanları, başkanlık divanı üyeleri yanı sıra Federasyonlarımızın genel idare kurulu (GİK) üyeleri, Bölge başkanları ve yöneticilerinden oluşuyor.

Türkiye dışında faaliyet gösteren Ülkücü Türk derneklerinin çatı organizeleri olan Türk Federasyonların yönetici kadrolarından oluşan ve bu ülkelerde yaşayan Ülkücülerin resmi temsilcileri olan heyet 18 Şubat Cumartesi günü, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’yi ziyaret edecekler. Bu ziyaret çerçevesinde Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Sayın Devlet Bahçeli Avrupa genelinde 27 Mart 2017 Pazartesi ile 16 Nisan 2017 Pazar günleri arasında yapılacak olan Anayasa Değişikliği Halkoylamasıyla alakalı Milliyetçi Hareket Partisinin seçim stratejisi ile ilgili bilgilendirmede bulunacağı açıklandı.

MHP Genel Başkanı  Avrupalı Ülkücüleri Genel Merkezde Kabul edecek

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Avrupa’nın değişik ülkelerinden gelen Avrupa Türk Konfederasyon heyetini Ankara-Balgat Ceyhun Atıf Kansu Caddesi üzerinde bulunan görkemli genel merkez binasında kabul ederek Anayasa Değişikliği Halkoylamasıyla alakalı MHP’nin stratejilerini ve yaşanan süreci değerlendireceği bildirildi. Bilhassa 15 Temmuz FETÖ darbe kalkışmasından sonra yaşanan önemli gelişmeleri değerlendireceği beklentiler arasında.