• Deutsch
  • Türkçe

Alsdorf Ülkü Ocağı 14. Olağan Kongresi


Türk Federasyon KRV1. Bölgeye bağlı faaliyetlerini sürdüren Alsdorf Ülkü Ocağı 14. Dönem Yönetim Kurulunu Seçti. ATF Genel Başkan yarımcısı Sayın Sedat Kart’ın katıldığı dernek kongresinde başkanlığa Sayın İhsan Özen seçildi.

Olağan kongre okunan Kur‘an-ı Kerim ile başladı. Ardından, hep beraber İstiklal Marşı söylendi. Üyelerin teklifi ile seçilen Alsdorf 14 olağan Kongre divanı Türk Federasyon KRV1 Bölge başkanı Sayın Tansel Çifci ve yardımcısı Sayın Müjdat Orhan Aachen derneğimizin Başkanı Sayın Nuri Koçak beylerden oluştu.

Oluşturulan Divan’ın ardından, selamlama  konuşması yapmak üzere, Başkan kürsüye davet edildi. Konuşmasında “Görevim boyunca bana verdiğiniz destekten dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi ve yapılan faaliyetlerin kısa bir muhasebesini yaptı.

derneğimizin 13. Dönem Faaliyet Raporu okunurken faaliyetlerin sinevizyon şeklinde büyük ekrana yansıtılarak üyelerin takibine sunulması takdir edildi. Muhasebe Raporu dernek muhasibimiz tarafından  üyelere sunuldu. Divanın üyelerin ibrasına sunduğu 13. Dönem Faaliyet Raporu ve Muhasebe Raporu kabul edilerek ibra edilmiş oldu. Daha sonra gündemin diğer maddelerine geçildi.

Türk Federasyon Alsdorf Ülkü Ocağı 14.Dönem Başkan ve Yönetim Kurulu için seçime geçildi. Ihsan Özen’in tek liste halinde teklif edilmesi oy birliği ile kabul edilmesi neticesinde Alsdorf Ülkü Ocağı 14. Dönem yeni Yönetim Kurulu tamamlanmış oldu.

 

ATF Basın

Galeri