• Deutsch
  • Türkçe

Almanya Türk Federasyon 2018 Vekalet Yoluyla Kurban Kampanyası


Avrupa Türklüğüne hizmet etmeyi ilke edinen, onlara yardımcı ve destek olmayı varlık sebebi sayan Almanya Türk Federasyon (ATF), bu titiz çalışmasını yaklaşık yarım asırdır sürdürmektedir. ATF, kurulduğu ilk yıldan itibaren vatandaşlarımızın dinî, sosyal ve kültürel gereksinimlerine cevap verecek çeşitli ilklere imza atmıştır. Avrupa’da Avrupa Türk Konfederasyon çatısı altında faaliyet gösteren Türk Federasyonlarımız öncülüğünde gerçekleştirilen bu aktiviteler sayesinde, kurumsal kimliğiyle birlikte, yardımlaşma duygusunu diri tutan en önemli müesseselerin başında Federasyonlarımız gelmektedir. “İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olanlardır” buyruğunu kendilerine düstur edinen Almanya Türk Federasyon, insanlara faydalı olabilmek için maddi manevi bütün imkanlarını vatandaşlarımızın hizmetine sunarak kurumsallaştırmayı başarmış ve vatandaşlarımız nezdinde güvenilen ender kuruluşlardan biridir.

Federasyonumuz, kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesini geliştirerek insanların yararına olan faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir. Toplumsal huzuru, dayanışmayı, barış ve birlikteliğe büyük katkı sunan Almanya Türk Federasyonumuz yaklaşan kurban bayramı vesilesiyle “Vekalet Yolu İle Kurban” hizmetini bu bakış açısına uygun bir şekilde başlamış bulunmaktadır. Bu sayede sizlerin vekalet vererek yapacağınız kurban bağışlarını, an binlere ulaşmasına aracılık edecektir.

Almanya Türk Federasyon 2018 Kurban Kampanyamız bu yıl başta Türkiye’de şehit aileleri olmak üzere Türk Dünyasında ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırılacaktır. Kurban vekaletlerinizi Almanya Türk Federasyonumuz ve ona bağlı faaliyet gösteren tüm derneklerimiz aracılığıyla ulaştırabilirsiniz.

İrtibat Telefon: 069- 38 40 38

info@turkfederasyon.com