• Deutsch
  • Türkçe

KRV1 Bölge Viersen Ülkü Ocağı 9. Olağan Kongresi


Almanya Türk Federasyonumuzun KRV1 Bölge başkanlığımıza bağlı faaliyetlerini sürdüren Viersen Ülkü Ocağımız 9. olağan kongresini gerçekleştirdi. 10. faaliyet dönemi için aday gösterilen Sayın Temel Ceylan oy birliğiyle seçilerek önümüzdeki faaliyet dönemi için yönetim kadrolarıyla birlikte yetki verildi.

Viersen Ülkü Ocağı 9. Dönem kongresi, Kuranı Kerim tilaveti ve ardından topluca okunan İstiklal Marşı ile başladı. Kongre Divan Başkanlığı’na KRV1. Bölge Başkan Yardımcıları Sayın Yüksel Çiftçi ve Kenan Altunkaynak ve bölgemizin sekreteri Sayın Yunus Emre Benlikçiden oluştu.

Divan heyetinin gündem gereği önce başkan Mustafa Güngör’e söz verdi ardından okuttuğu, 9.Dönem içerisinde yapılan faaliyet raporu ve muhasebe raporları sonrası ibrası için oya sunuldu.

Genel Kurulun faaliyet ve muhasebe raporlarının oylanarak kabulünden sonra dernek başkanlığı ve yönetim kurulu üyelerinin seçimine geçildi.

10. Faaliyet dönemi için Başkan Sayın Temel Ceylan seçildi. Arkasından yönetim kurulu ve diğer organların seçimi gerçekleşti. Viersen derneğimize hayırlar getirsin.